SPÔSOBY DORUČENIA TOVARU:

KURIÉR DPD
Tovar je zaslaný zákazníkovi kuriérom ako poistený balík. Doba doručenia je obvykle v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania. Ak si vyberiete tento spôsob doručenia tovaru, uvádzjte prosím do objednávky čo najpresnejšie miesto doručenia ako aj platný kontakt na mobil. K celkovej sume objednávky do 100€ s DPH pripočítavame prepravné vo výške 3,00€ s Dph. Príplatok za dobierku je 1,50€ s Dph.

Pri objednávke nad 100€ s Dph je dodanie na Vašu adresu prostredníctvom kuréra DPD zadarmo.

Uvedené poštovné podmienky sa vzťahujú pre Slovensko a Českú republiku.

ZÁSIELKOVŇA
Tovar je zaslaný zákazníkovi na zvolené odberné miesto Zásielkovne. Doba doručenia je obvykle 2 pracovné dni po dni odoslania. K celkovej sume objednávky do 100€ s DPH pripočítavame prepravné vo výške 2,10€ s Dph. Príplatok za dobierku je 0,90€ s Dph. Pri objednávke nad 100€ s Dph je dodanie na zvolené odberné miesto Zásielkovne zadarmo. Maximálna hmotnosť zásielky je 10kg.

OSOBNÝ ODBER – IBA S PLATBOU VOPRED 
Osobný odber je možný po vytvorení objednávky cez eshop. NEPREVÁDZKUJEME KAMENNÚ PREDAJŇU!!! Po obdržaní emailu o dokončení objednávky je možné tovar vyzdvihnúť v reštaurácii Grillbar, Zimná 73, Spišská Nová Ves cez pracovné dni od 14:00 – 20:00.

SPÔSOBY PLATBY

  1. platba platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay, ktorá spĺňa všetky požiadavky PCI DSS level 1 certifikácie a zabezpečuje najvyššiu úroveň bezpečnosti Vašich dát.
  2. ApplePay
  3. GooglePay
  4. bankový online prevod GoPay pokiaľ máte účet s i-bankingom vedený v jednej z týchto bánk: Poštová bankaSlovenská sporiteľňa , Tatra banka , UniCredit Bank , VÚB banka
  5. Dobierka – za tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi.
  6. Zálohová faktúra – Po prijatí objednávky Vám pošleme zálohovú faktúru k úhrade klasickým bankovým prevodom. Vaša objednávka bude odoslaná až po pripísaní celej sumy na náš účet.