SPÔSOBY DORUČENIA TOVARU:

KURIÉR
Tovar je zaslaný zákazníkovi kuriérom ako poistený balík. Doba doručenia je obvykle v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania. Ak si vyberiete tento spôsob doručenia tovaru, uvádzjte prosím do objednávky čo najpresnejšie miesto doručenia ako aj platný kontakt na mobil. K celkovej sume objednávky do 100€ s DPH pripočítavame prepravné vo výške 3,00€ s Dph.

Pri objednávke nad 100€ s Dph je dodanie na Vašu adresu prostredníctvom kuréra DPD zdarma.
Doprava zdarma sa nevzťahuje na akciové produkty.

Uvedené poštovné podmienky sa vzťahujú pre Slovensko.

OSOBNÝ ODBER – IBA S PLATBOU VOPRED – osobný odber je dočasne pozastavený.
Osobný odber je možný po vytvorení objednávky cez eshop. NEPREVÁDZKUJEME KAMENNÚ PREDAJŇU!!! Po obdržaní emailu o dokončení objednávky je možné tovar vyzdvihnúť v reštaurácii Grillbar, Zimná 73, Spišská Nová Ves cez pracovné dni od 14:00 – 20:00.

SPÔSOBY PLATBY

  1. platba platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay, ktorá spĺňa všetky požiadavky PCI DSS level 1 certifikácie a zabezpečuje najvyššiu úroveň bezpečnosti Vašich dát.
  2. ApplePay
  3. GooglePay
  4. bankový online prevod GoPay pokiaľ máte účet s i-bankingom vedený v jednej z týchto bánk: ČSOB , Fio BankamBank , OTP banka , Poštová bankaPrima banka , SBERBANK , Slovenská sporiteľňa , Tatra banka , UniCredit Bank , VÚB banka
  5. Dobierka – za tovar zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi. Cena za dobierku je 1,50€ s Dph
  6. Zálohová faktúra – Po prijatí objednávky Vám pošleme zálohovú faktúru k úhrade. Vaša objednávka bude odoslaná až po pripísaní celej sumy na náš účet.